Brandingkanoen
Kom door de branding en
beleef de ultieme ride tijdens
een clinic brandingkanoën!
Wat een kick geeft dat, als de golf je meeneemt en de natuur haar krachten laat zien. Goed blijven peddelen, dan ga je niet om. Kom de branding door en beleef een van de leukste en beste workouts op het water!
Brandingkanoën is een watersport die enorm populair is onder mensen van alle leeftijden. Het is niet heel moeilijk te leren waardoor jong en oud deze sport kan beoefenen. Wij maken gebruik van zogeheten waveski’s, waar je niet met je lichaam IN zit, maar OP. Hierdoor krijg je echt het gevoel dat je over de golven surft met je kano.
Kano clinic
Het brandingkanoën kan worden geboekt met een groep vanaf 5 personen, als activiteit in de zogeheten O’Neill Beach Clinics.
Wetsuit
Bij onze prijzen is een wetsuit inbegrepen.
Schoentjes
Indien u gebruik wenst te maken van schoentjes tijdens het surfen, dient u deze zelf mee te nemen.
Kluisjes
The Spot beschikt over kluisjes in de kleedkamers voor waardevolle spullen. Neemt u zelf een slotje hiervoor mee.
Klik hier voor meer informatie over de O’Neill Beach Clinics
Klik hier voor meer informatie over materiaal en verhuur voor brandingkanoën.
Prijzen
| Prijs | € 37,50 |
| Deelname | v.a. 5 personen |
| Tijdsduur | 2 uur |
Alle prijzen zijn inclusief BTW
Combinatie van meerdere activiteiten mogelijk
Tip: Check de O’Neill Beach Clinics!
100% Kano garantie
Voor al onze cursussen geld een 100% Kano garantie. Brandingkanoen is een weersafhankelijke sport. Indien de weersomstandigheden het niet toelaten om de cursus door te laten gaan, zal er in overleg met u een andere datum gepland worden.
Het wel of niet doorgaan van de lessen wordt door The Spot bepaald.







