Stand Up Paddle Boarden

(SUP)

The Spot had als eerste watersportcentrum in Nederland stand-up-peddle lessen, ‘suppen’, in haar cursusaanbod. Dit jaar gaan we het derde jaar in. In landen als Hawaii, Zuid-Afrika en Australië, begint deze sport een ware hype te worden. Wij hebben in deze landen lessen gevolgd en ervaringen opgedaan in het lesgeven onder diverse omstandigheden. De mogelijkheden met het suppen zijn ongekend. Afstand peddelen als ultieme fitness workout. Downwinden, het met de wind mee cruisen en gebruik maken van de wind en de golven in je rug of bijvoorbeeld golfrijden in de branding….
Met de Sup pak je al snel het eerste golfje.

SUP clinic
Wil jij kennismaken met het Suppen dan kun je eenmalig een les boeken.
Heb je na deze kennismaking de SUPkoorts te pakken, dan kun je je natuurlijk inschrijven voor vervolglessen.

Een SUP clinic kan ook worden geboekt met een groep vanaf 5 personen. The Spot biedt verschillende activiteiten in groepsverband aan. Dit zijn de zogeheten O’Neill Beach Clinics. Prijzen: vanaf € 37,50 p.p. (incl. BTW).

Klik hier voor meer informatie over de O’Neill Beach Clinics

Wetsuit
Een wetsuit is bij al onze prijzen inbegrepen.

Schoentjes
Als je gebruik wilt maken van schoentjes tijdens het surfen, dan moeten deze zelf worden meegebracht.  

Kluisjes
The Spot beschikt over kluisjes in de kleedkamers om waardevolle spullen in op te bergen. Neem hiervoor zelf een slotje mee.

100% SUPgarantie:
Voor al onze cursussen geldt een 100%garantie. Suppen is een weersafhankelijke sport. Als de weersomstandigheden het niet toelaten om de cursus door te laten gaan, wordt er in overleg een andere datum gepland.  
Het wel of niet doorgaan van de lessen wordt door The Spot bepaald.

Klik hier voor meer informatie over verhuur en materialen voor SUP.

Prijzen

Privéles € 79,- p.p.
2e tot 4e persoon € 39,- p.p.
Deelname Vanaf 1 persoon
Tijdsduur 1,5 tot 2 uur
Prive cursus (2,5 uur) € 169,- p.p.

Prijzen zijn inclusief btw.

Tip: Check O’Neill Beach Clinics! 
                
Combinatie meerdere activiteiten mogelijk
50 personen of meer: speciale SPOT-prijs op aanvraag.



  • images
  • images blog